WP-Apidae - en to nl translation catalogue (603 entries)

en: Every %d minutes
nl: Elke %d minuten

en: An unknown error occurred from plugin API.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden in de plugin API.

en: The key you entered belongs to a bundle, please use the product specific license key.
nl: De sleutel die u hebt ingevoerd behoort tot een bundel, gebruik a.u.b. de productspecifieke licentiesleutel.

en: Vous avez atteint votre quota d'activation pour cette clé.
nl: U hebt uw activeringsquota voor deze sleutel bereikt.

en: Votre clé de licence a été désactivé. Merci de contacter le support pour plus d'informations.
nl: Uw licentiesleutel is gedeactiveerd. Neem contact op met support voor meer informatie.

en: Votre licence a expiré. Vous devez renouveler votre abonnement pour continuer à l'utiliser.
nl: Uw vergunning is verlopen. U moet uw abonnement verlengen om het te blijven gebruiken.

en: Failed to activate your license, your license key or email does not match.
nl: Uw licentie is niet geactiveerd, uw licentiesleutel of e-mail komt niet overeen.

en: Licence invalide. Visitez votre compte pour la vérifier.
nl: Ongeldige licentie. Ga naar uw rekening om het te controleren.

en: Votre licence n'est pas active pour cette URL. Visitez votre compte pour la vérifier.
nl: Uw licentie is niet actief voor deze URL. Ga naar uw rekening om het te controleren.

en: Il y a une erreur avec cette licence. Merci de contacter le support.
nl: Er is een fout met deze licentie. Neem contact op met ondersteuning.

en: Veuillez renseigner un clé de licence et votre email.
nl: Voer een licentiesleutel en uw e-mailadres in.

en: Adresse email invalide.
nl: Ongeldig e-mailadres.

en: Une erreur lors de la désactivation de votre licence.
nl: Een fout bij het deactiveren van uw licentie.

en: Your license is not active for this URL or invalid or disabled. Please visit your account page to verify it.
nl: Uw licentie is niet actief voor deze URL of is ongeldig of uitgeschakeld. Ga naar uw account pagina om het te verifiëren.

en: Emergency
nl: Noodgeval

en: Alert
nl: Waarschuwing

en: Critical
nl: Kritisch

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Notice
nl: Bericht

en: Timestamp
nl: Tijdstempel

en: Level
nl: Niveau

en: Message
nl: Bericht

en: Source
nl: Bron

en: Supprimer
nl: Verwijderen

en: Filtrer
nl: Filter

en: Mise à jour manuelle de la fiche apidae ID : %s
nl: Handmatige update van de apidae ID: %s

en: Chercher logs
nl: Zoek logs

en: Supprimer tous les logs
nl: Alle logs verwijderen

en: Etes-vous sur de vouloir supprimer tous les logs de la base de données ?
nl: Weet je zeker dat je alle logs uit de database wilt verwijderen?

en: Tableau de bord
nl: Dashboard

en: Sélections
nl: Selecties

en: Modèles
nl: Modellen

en: Extensions
nl: Uitbreidingen

en: Réglages
nl: Instellingen

en: Création d'un modèle
nl: Een model maken

en: Type de modèle
nl: Type model

en: Type de fiche
nl: Soort kaart

en: Choisir un type de fiche
nl: Kies een soort kaart

en: Editeur de modèle
nl: Modelredacteur

en: Ajouter une condition
nl: Een voorwaarde toevoegen

en: Une collection de blocs Gutenberg pour vos modèles WP-Apidae.
nl: Een verzameling van Gutenberg blokken voor uw WP-Apidae sjablonen.

en: Affichez toutes vos fiches Apidae sur une carte interactive.
nl: Toon al uw Apidae records op een interactieve kaart.

en: Une collection de widgets Elementor pour créer vos modèles de fiches Apidae et afficher vos sélections.
nl: Een verzameling widgets van Elementor om uw Apidae sjablonen te maken en uw selecties weer te geven.

en: Ajoutez des fonctionnalités à WP-Apidae.
nl: Voeg functies toe aan WP-Apidae.

en: Votre licence
nl: Uw vergunning

en: Acheter cette extension
nl: Koop deze uitbreiding

en: %s erreur détéctée
nl: %s fout ontdekt

en: %s sélection disponible
nl: %s selectie beschikbaar

en: %s sélection importée
nl: %s geïmporteerde selectie

en: En cours&hellip;
nl: In progress&hellip;

en: %s fiche mérite votre attention. Rendez-vous dans les options de la sélection pour en savoir plus.
nl: %s verdient uw aandacht. Ga naar de selectiemogelijkheden om meer te weten te komen.

en: Activité
nl: Activiteit

en: Commerce et service
nl: Handel en dienstverlening

en: Dégustation
nl: Proeverij

en: Domaine skiable
nl: Skigebied

en: Équipement
nl: Uitrusting

en: Patrimoine culturel
nl: Cultureel erfgoed

en: Patrimoine naturel
nl: Natuurlijk erfgoed

en: Séjour package
nl: Verblijf pakket

en: Fête et manifestation
nl: Festivals en evenementen

en: Hébergement collectif
nl: Collectieve accommodatie

en: Hébergement locatif
nl: Huuraccommodatie

en: Hôtellerie
nl: Hotels

en: Hôtellerie de plein air
nl: Hotels in de open lucht

en: Restauration
nl: Restauratie

en: Choisir une image
nl: Kies een afbeelding

en: Couleur de texte des vignettes et boutons de pagination
nl: Tekstkleur van miniaturen en paginaknoppen

en: Installer les modèles par défaut
nl: Installeren van de standaard sjablonen

en: Ce template n'est pas utilisé car vous n'importez pas ce type d'objet.
nl: Deze sjabloon wordt niet gebruikt omdat u dit type object niet importeert.

en: Nom du modèle
nl: Naam van het model

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: %s (Edit)
nl: %s (Bewerken)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Exporter
nl: Exporteer

en: %1$d sur %2$s Licence
nl: %1$d op %2$s Licentie

en: %1$d sur illimité
nl: %1$d op onbeperkt

en: Mise à jour disponible
nl: Update beschikbaar

en: Impossible de se connecter à la base Apidae
nl: Kan geen verbinding maken met de Apidae database

en: Connexion à la base effectué !
nl: Verbinding met de basis klaar!

en: Licence activée avec succés !
nl: Licentie succesvol geactiveerd!

en: Licence désactivée avec succés !
nl: Licentie succesvol gedeactiveerd!

en: Récupération terminée !
nl: Herstel compleet!

en: Sélection ajoutée à la file d&#039 import
nl: Selectie toegevoegd aan de invoer wachtrij

en: Une fiche avec le même nom existe
nl: Er bestaat een kaart met dezelfde naam

en: Periodes d'ouvertures manquantes
nl: Ontbrekende openingsperioden

en: Delete attachment image for post ID (%1$s) url : %2$s
nl: Verwijder bijlage afbeelding voor bericht ID (%1$s) url : %2$s

en: No attachment to download for post ID (%1$s) | locale : %2$s
nl: Geen bijlage om te downloaden voor post ID (%1$s) | locale : %2$s

en: Import images for post ID (%1$s) | locale : %2$s | files to download : %3$s
nl: Afbeeldingen importeren voor post ID (%1$s) | locale : %2$s | bestanden om te downloaden : %3$s

en: This is the feature image for Post ID : (%1$s) | Image url : %2$s
nl: Dit is de kenmerkende afbeelding voor Post ID : (%1$s) | Beeld url : %2$s

en: Image exist and not set as feature image. Post ID : (%1$s) | Image ID : %2$s
nl: Beeld bestaat en is niet ingesteld als kenmerkbeeld. Post ID : (%1$s) | Beeld ID : %2$s

en: Image already exist. Post ID : (%1$s) | Image ID : %2$s
nl: Beeld bestaat al. Post ID : (%1$s) | Beeld ID : %2$s

en: Compare feature image Post thumbnail : (%1$s) | Image url : %2$s
nl: Vergelijk kenmerk afbeelding Post thumbnail : (%1$s) | Afbeelding url : %2$s

en: Compare feature image locale Post thumbnail : (%1$s) | Image url : %2$s
nl: Vergelijk kenmerkafbeelding locale Post thumbnail : (%1$s) | Afbeelding url : %2$s

en: This is already the feature image for post ID (%1$s)
nl: Dit is al de kenmerkende afbeelding voor post ID (%1$s)

en: Invalid image format for post ID (%1$s)  : %2$s
nl: Ongeldig beeldformaat voor post ID (%1$s): %2$s

en: Invalid image URL
nl: Ongeldige afbeelding URL

en: Error storing temporarily image for post ID (%1$s)  : %2$s
nl: Fout bij tijdelijk opslaan van afbeelding voor bericht ID (%1$s): %2$s

en: Error storing temporarily image
nl: Fout bij tijdelijk opslaan van beeld

en: Error storing permanently image for post ID (%1$s)  : %2$s
nl: Fout bij het opslaan van permanent beeld voor post ID (%1$s): %2$s

en: Error storing permanently image
nl: Fout bij het opslaan van permanent beeld

en: Image id %d was not correctly download !
nl: Beeld id %d werd niet correct gedownload !

en: Error on remote get for post Id %1$s. Response code : %2$s for file url : %3$s
nl: Fout bij ophalen op afstand voor post Id %1$s. Antwoord code : %2$s voor bestand url : %3$s

en: Image file bad response for post Id %1$s. Response code : %2$s for file url : %3$s
nl: Afbeeldingsbestand slechte reactie voor bericht Id %1$s. Antwoord code : %2$s voor bestand url : %3$s

en: No posts to update for selection %1$s
nl: Geen berichten om bij te werken voor selectie %1$s

en: Sorry, no data were found.
nl: Sorry, er zijn geen gegevens gevonden.

en: This data already exists.
nl: Deze gegevens bestaan al.

en: Première configuration
nl: Eerste configuratie

en: Error storing temporarily file
nl: Fout bij tijdelijk opslaan bestand

en: Error storing permanently file
nl: Fout bij het opslaan van permanent bestand

en: Activités
nl: Activiteiten

en: Toutes les activités
nl: Alle activiteiten

en: Activités générées depuis l'api apidae.
nl: Activiteiten gegenereerd vanuit de apidae api.

en: Commerces & services
nl: Winkels & diensten

en: Commerce & service
nl: Handel & dienstverlening

en: Tous les Commerces & services
nl: Alle winkels en diensten

en: Commerces & services générées depuis l'api apidae.
nl: Bedrijven en diensten gegenereerd uit de apidae api.

en: Dégustations / Producteurs
nl: Proeverijen / Producenten

en: Dégustation / Producteur
nl: Proeverij / Producent

en: Toutes les Dégustation / Producteur
nl: Alle proeverijen / Producenten

en: Dégustations / Producteurs générées depuis l'api apidae.
nl: Proeverijen / Producenten gegenereerd uit de api apidae.

en: Patrimoines culturel
nl: Cultureel erfgoed

en: Tous les Patrimoines culturel
nl: Alle cultureel erfgoed

en: Patrimoine culturel générés depuis l'api apidae.
nl: Cultureel erfgoed ontstaan sinds de api apidae.

en: Patrimoines naturel
nl: Natuurlijk erfgoed

en: Tous les Patrimoines naturel
nl: Alle natuurlijk erfgoed

en: Patrimoine naturel générés depuis l'api apidae.
nl: Natuurlijk erfgoed gegenereerd door de api apidae.

en: Fêtes & Manifestations
nl: Festivals en evenementen

en: Fête & Manifestation
nl: Festivals en evenementen

en: Toutes les Fêtes & Manifestations
nl: Alle festivals en evenementen

en: Fête & Manifestation générés depuis l'api apidae.
nl: Festival en evenement gegenereerd sinds de api apidae.

en: Hébergements collectif
nl: Collectieve accommodatie

en: Tous les Hébergements collectif
nl: Alle Collectieve Accommodatie

en: Hébergement collectif générés depuis l'api apidae.
nl: Collectieve accommodatie gegenereerd door de api apidae.

en: Hébergements locatif
nl: Huuraccommodatie

en: Tous les Hébergements locatif
nl: Alle huuraccommodaties

en: Hébergement locatif générés depuis l'api apidae.
nl: Huuraccommodatie gegenereerd sinds de api apidae.

en: Hôtelleries
nl: Hotels

en: Tous les Hôtels
nl: Alle Hotels

en: Hôtellerie générés depuis l'api apidae.
nl: Hotel industrie gegenereerd sinds de api apidae.

en: Hôtelleries plein air
nl: Hotels in de open lucht

en: Hôtellerie plein air
nl: Hotels in de open lucht

en: Tous les Hôtelleries plein air
nl: Alle openluchthotels

en: Hôtellerie plein air générés depuis l'api apidae.
nl: Buiten hotels gegenereerd sinds de api apidae.

en: Domaines skiable
nl: Skigebieden

en: Tous les Domaines skiable
nl: Alle skigebieden

en: Domaines skiable générés depuis l'api apidae.
nl: Ski gebieden gegenereerd uit de api apidae.

en: Equipements
nl: Uitrusting

en: Equipement
nl: Uitrusting

en: Tous les Equipements
nl: Alle apparatuur

en: Equipements générés depuis l'api apidae.
nl: Materiaal gegenereerd uit de apidae api.

en: Séjours / Packages
nl: Verblijven / Pakketten

en: Séjour / Package
nl: Verblijf / Arrangement

en: Tous les Séjours / Packages
nl: Alle verblijven / arrangementen

en: Séjours / Packages générés depuis l'api apidae.
nl: Verblijven / Pakketten gegenereerd uit de apidae api.

en: Restaurations
nl: Restauraties

en: Toutes les Restaurations
nl: Alle restauraties

en: Restaurations générés depuis l'api apidae.
nl: Restauraties gegenereerd uit de api apidae.

en: Aucuns arguments pour créer un nouveau term de selection
nl: Geen argumenten om een nieuwe selectieterm te creëren

en: Regenerating images for attachment ID: %s
nl: Opnieuw genereren van afbeeldingen voor bijlage ID: %s

en: Completed image regeneration job
nl: Voltooide beeldregeneratie opdracht

en: Chargement en cours
nl: Bezig met laden

en: End process for selection %1$s : %2$s
nl: Einde proces voor selectie %1$s : %2$s

en: Post expiré ou inutile trouvé : %s
nl: Verlopen of nutteloos bericht gevonden: %s

en: Supression du post ( %1$s ) ID : %2$s
nl: Bericht verwijderen ( %1$s ) ID: %2$s

en: Erreur de supression du post ( %1$s ) ID : %2$s
nl: Fout na verwijdering ( %1$s ) ID: %2$s

en: La date de l'événement est dépassée, mais la fiche est toujours présente dans la sélection Apidae
nl: De datum van de gebeurtenis is verstreken, maar het record is nog steeds aanwezig in de Apidae selectie

en: Please <a href="%1$s" target="_blank" rel="external noopener noreferrer">renew your license</a> to update. You can also change your license key in <a href="%2$s">plugin dahsboard</a>.
nl: Bitte <a href="%1$s" target="_blank" rel="external noopener noreferrer">Vernieuw uw licentie</a> om bij te werken. U kunt ook uw licentie sleutel veranderen in <a href="%2$s">plugin dahsboard</a>.

en: ⚠️ Veuillez <a href="%s" target="_blank" rel="external noopener noreferrer">renouveler votre license</a> pour profiter des mises à jours automatiques.
nl: ⚠️ Bitte <a href="%s" target="_blank" rel="external noopener noreferrer">verleng uw licentie</a> om te profiteren van automatische updates.

en: ⚠️ Veuillez <a href="%s">activer votre license</a> pour profiter des mises à jours automatiques.
nl: ⚠️ Bitte <a href="%s">activeer uw licentie</a> om te profiteren van automatische updates.

en: Full
nl: Volledig

en: Choisir une fonction de rappel
nl: Kies een terugroepfunctie

en: Traduire le champs
nl: Vertaal het veld

en: Liste élement référence
nl: Referentie-item lijst

en: Date de l'événement
nl: Datum van het evenement

en: Choisir une sélection
nl: Kies een selectie

en: WP-Apidae Anciens blocks (dépréciés)
nl: WP-Apidae Oude blokken (afgeschreven)

en: WP-Apidae Pages & Articles
nl: WP-Apidae Pagina's & Artikelen

en: WP-Apidae Template Single
nl: WP-Apidae Sjabloon Enkel

en: %s résultat
nl: %s resultaat

en: Filtres
nl: Filters

en: Fermer
nl: Afsluiten

en: Supprimer les filtres
nl: Filters verwijderen

en: No selection defined!
nl: Geen selectie gedefinieerd!

en: Voir la carte
nl: Bekijk kaart

en: Accueil
nl: Home

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc accueil.
nl: Geen gegevens om te bekijken voor dit huisblok.

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc adresse.
nl: Geen data te zien voor dit adresblok.

en: Accueil des animaux
nl: Ontvangst van dieren

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc accueil des animaux.
nl: Voor dit dierenontvangstblok hoeven geen gegevens vooraf te worden bekeken.

en: Clientèle et groupe
nl: Cliënten en groep

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc clientèle.
nl: Geen gegevens om te bekijken voor dit klantenblok.

en: Sélectionnez des descriptifs thématisés.
nl: Kies thematische beschrijvingen.

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc descriptif thématisé.
nl: Voor dit thematische beschrijvingsblok hoeven geen gegevens vooraf te worden bekeken.

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc descriptif.
nl: Voor dit beschrijvende blok hoeft geen voorbeeld te worden gegeven.

en: Pas de données à prévisualiser pour :
nl: Geen gegevens om te bekijken voor

en: Détails environnement
nl: Milieudetails

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc environnement.
nl: Geen gegevens om te bekijken voor dit omgevingsblok.

en: Classic
nl: Klassiek

en: Accueil des personnes en situation de handicap
nl: Opvang van personen met een handicap

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc handicap.
nl: Geen gegevens om te bekijken voor dit invaliditeitsblok.

en: Informations
nl: Algemene informatie

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc informations.
nl: Geen gegevens om te bekijken voor dit informatieblok.

en: Oui
nl: Ja

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc moyens de communication.
nl: Voor dit blokcommunicatiemiddel hoeven geen gegevens vooraf te worden bekeken.

en: Multimédia et documents
nl: Multimedia en documenten

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc.
nl: Geen gegevens om te bekijken voor dit blok.

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc multimedia.
nl: Geen gegevens om te bekijken voor dit multimedia blok.

en: Ouvertures
nl: Openingen

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc ouverture.
nl: Geen gegevens om te bekijken voor dit openingsblok.

en: Prestations
nl: Voordelen

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc prestations.
nl: Geen gegevens om te bekijken voor dit uitkeringsblok.

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc fiches liées.
nl: Voor dit blok van gekoppelde records hoeven geen gegevens te worden bekeken.

en: A voir aussi
nl: Zie ook

en: Information réservation
nl: Reserverings informatie

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc réservation.
nl: Geen gegevens om te bekijken voor dit reserveringsblok.

en: Tarifs
nl: Tarieven

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc tarifs.
nl: Geen gegevens om te bekijken voor dit tariefblok.

en:  personnes maximum
nl:  maximum aantal mensen

en:  mètres de hauteur
nl:  meter in hoogte

en: lumière naturelle
nl: natuurlijk licht

en: Tarif salle minimum :
nl: Minimum kamerprijs

en: Tarif salle maximum :
nl: Maximale kamerprijs

en: Tarif journée minimum :
nl: Minimum dagtarief

en: Tarif journée maximum :
nl: Maximum dagtarief

en: Tarif résident minimum :
nl: Minimumtarief voor ingezetenen

en: Tarif résident maximum :
nl: Maximumtarief voor ingezetenen

en: Tourisme d'affaire
nl: Zakelijk toerisme

en: Pas de données à prévisualiser pour ce bloc tourisme affaires.
nl: Voor dit blok bedrijfstoerisme hoeven geen gegevens vooraf te worden bekeken.

en: Nom élément
nl: Naam van het element

en: WP-Apidae Checkbox field names
nl: WP-Apidae Checkbox veldnamen

en: WP-Apidae Moyens communication
nl: WP-Apidae Communicatiemiddelen

en: Images fiches
nl: Beeldkaarten

en: Gestion de la taille d'affichage des images des fiches
nl: Beheer van de weergavegrootte van opnamebeelden

en: Largeur image principale
nl: Breedte hoofdafbeelding

en: La taille d'image utilisée pour le détail d'une fiche.
nl: Het beeldformaat dat voor het detail van een record wordt gebruikt.

en: Largeur image gallerie
nl: Galerij afbeelding breedte

en: Taille de l'image de la gallerie présente sous l'image principale.
nl: Grootte van de galerijafbeelding onder de hoofdafbeelding.

en: Largeur image archive
nl: Breedte archiefbeelden

en: Taille de l'image dans l'affichage des listes de fiches.
nl: Grootte van het beeld in de lijst van records weergave.

en: Vignettes archives
nl: Archief Vignetten

en: Gestion de l'apparence des vignettes
nl: Het uiterlijk van de miniaturen beheren

en: Couleur vignettes
nl: Kleur thumbnail

en: Couleur de fond des vignettes et boutons de pagination
nl: Achtergrondkleur van miniaturen en paginaknoppen

en: Couleur texte
nl: Kleur van de tekst

en: WP-Apidae (Déprécié)
nl: WP-Apidae (Afgeschaft)

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Sélection Apidae
nl: Selectie Apidae

en: Nombre de résultat par page
nl: Aantal resultaten per pagina

en: Afficher les résultats sur la carte
nl: Toon resultaten op de kaart

en: Montrer
nl: Toon

en: Cacher
nl: Verberg

en: Afficher les filtres de dates
nl: Datumfilters weergeven

en: Configuration avancée
nl: Geavanceerde configuratie

en: Cacher des filtres
nl: Verbergen van filters

en: Ordonner
nl: Bestellen

en: Ordonner les résultats par critères internes
nl: Rangschik de resultaten volgens interne criteria

en: Could not upload file
nl: Kon geen bestand uploaden

en: Could not unzip file
nl: Kon het bestand niet uitpakken

en: &laquo;
nl: "

en: &raquo;
nl: "

en: Modèle
nl: Model

en: Carte (utiliser sur les listes)
nl: Kaart (gebruik op lijsten)

en: Fiche (détail d'une fiche)
nl: Kaart (details van een kaart)

en: Block Gutenberg
nl: Gutenberg Blok

en: Supression de la transient : %s
nl: Onderdrukking van het voorbijgaande: %s

en: Date limite de publication de l'image
nl: Uiterste datum voor publicatie van de afbeelding

en: Acceptés
nl: Aanvaard

en: Refusés
nl: Afgewezen

en: Sans supplement
nl: Zonder supplement

en: Avec supplement
nl: Met supplement

en: Boucle
nl: Loop

en: Aller / itinérance
nl: Gaan / zwerven

en: Aller/retour
nl: Van en naar

en: Balisé
nl: Gemarkeerd

en: Non balisé
nl: Niet gemarkeerd

en: Information non disponible
nl: Informatie niet beschikbaar

en: Payant, tarifs non communiqués
nl: Tegen betaling, prijzen niet meegedeeld

en: Payant
nl: Betalen

en: Participation libre
nl: Gratis deelname

en: Entrée libre
nl: Gratis toegang

en: Gratuit
nl: Gratis

en: Acces libre
nl: Vrije toegang

en: Le
nl: De

en: Du
nl: Van

en:  au
nl:  op

en: Autres dates
nl: Andere data

en: Langues parlées
nl: Gesproken talen

en: Langues de la documentation
nl: Talen van de documentatie

en: Animaux acceptés
nl: Huisdieren toegestaan

en: Animaux acceptés avec supplément
nl: Dieren aanvaard met supplement

en: Conditions d'accueil des animaux
nl: Voorwaarden voor de opvang van dieren

en: Types de clientèle
nl: Soorten klanten

en: Age minimum
nl: Minimumleeftijd

en:  ans
nl:  jaren

en: Age maximum
nl: Maximale leeftijd

en: Taille de groupe maximum
nl: Maximale groepsgrootte

en:  personnes
nl:  mensen

en: Nombre de personne minimum
nl: Minimum aantal personen

en: Labels tourisme adapté
nl: Aangepaste toeristische labels

en: Tourisme adapté
nl: Aangepast toerisme

en: Personnes en fauteuil roulant accueillies simultanement
nl: Mensen in rolstoelen tegelijkertijd ondergebracht

en: Handicap auditif
nl: Gehoorbeperking

en: Handicap mental
nl: Geestelijke handicap

en: Handicap moteur
nl: Motorische handicap

en: Handicap visuel
nl: Visuele handicap

en: Informations complémentaires
nl: Bijkomende informatie

en: Type d'activité
nl: Soort activiteit

en: Catégories d'activités
nl: Activiteitencategorieën

en: Activités proposées
nl: Voorgestelde activiteiten

en: Durée de la scéance
nl: Duur van de zitting

en: %s minute
nl: %s minuut

en: %s jour
nl: %s dag

en: Type détaillé
nl: Gedetailleerd type

en: Types de produits
nl: Soorten producten

en: Statut de l'exploitant
nl: Status van de exploitant

en: Descriptif AOC / AOP / IGP
nl: Beschrijving AOC / BOB / BGA

en: Labels chartes qualite
nl: Kwaliteitslabels

en: Charte qualité
nl: Kwaliteitshandvest

en: Classification
nl: Classificatie

en: Type de domaine skiable
nl: Type skigebied

en: Informations pistes
nl: Spoorinformatie

en: Nombre de pistes
nl: Aantal sporen

en: %s piste
nl: %s spoor

en: Nombre de pistes vertes
nl: Aantal groene paden

en: Nombre de pistes bleues
nl: Aantal blauwe punten

en: Nombre de pistes rouges
nl: Aantal rode sporen

en: Nombre de pistes noires
nl: Aantal zwarte ritten

en: Nombre km de piste
nl: Aantal km spoor

en: Nombre km de piste verte
nl: Aantal km groene baan

en: Nombre km de piste bleue
nl: Aantal km blauwe route

en: Nombre km de piste rouge
nl: Aantal km rood spoor

en: Nombre km de piste noire
nl: Aantal km zwarte pistes

en: Nombre km de piste skating
nl: Aantal km schaatsbaan

en: Nombre de remontées mécaniques
nl: Aantal liften

en: Nombre de téléskis
nl: Aantal skiliften

en: Nombre de télésièges
nl: Aantal stoeltjesliften

en: Nombre de télécabines
nl: Aantal gondels

en: Nombre de téléphériques
nl: Aantal kabelbanen

en: Nombre autres remontées
nl: Aantal andere liften

en: Nombre de remontées pietons
nl: Aantal voetgangersliften

en: Nombre handiski
nl: Aantal handiski

en: Nombre remontées ski de fond
nl: Aantal langlaufliften

en: Remontées gratuites
nl: Gratis liften

en: Neige de culture
nl: Gewassneeuw

en: Description de la neige
nl: Beschrijving van de sneeuw

en: Nom du plus grand domaine relié
nl: Naam van het grootste gekoppelde domein

en: Informations forfait
nl: Pakketinformatie

en: Nom du forfait
nl: Naam van het pakket

en: Condition du forfait gratuit
nl: Voorwaarde van het gratis pakket

en: Validité tarif enfant
nl: Geldigheid van het kindertarief

en: Validité tarif senior
nl: Geldigheid van het seniorentarief

en: Types d'activité / équipement
nl: Soorten activiteit / uitrusting

en: Informations itinéraire
nl: Route informatie

en: Distance
nl: Afstand

en: Type d'itinéraire
nl: Soort route

en: Iitinéraire balisé
nl: Bewegwijzerde route

en: Précisions de balisage
nl: Markeringsdetails

en: Dénivellation positive
nl: Positieve gradiënt

en: Dénivellation négative
nl: Negatieve gradiënt

en: Pente moyenne
nl: Gemiddelde helling

en: Altitude moyenne
nl: Gemiddelde hoogte

en: Altitude maximum
nl: Maximale hoogte

en: Durée journalière
nl: Dagelijkse duur

en: Durée itinérance
nl: Roaming tijd

en: Nature du terrain
nl: Aard van het land

en: Passages délicats
nl: Lastige passages

en: Références cartographiques
nl: Verwijzingen naar kaarten

en: Références topoguides
nl: Gids referenties

en: Catégories de manifestation
nl: Evenement categorieën

en: Thèmes
nl: Thema's

en: Événements génériques et championnats
nl: Generieke evenementen en kampioenschappen

en: Portée de l'évènements
nl: Reikwijdte van het evenement

en: Nombre de participants ou exposants attendus
nl: Verwacht aantal deelnemers of exposanten

en: %s personne
nl: %s persoon

en: Informations sur l'hébergement
nl: Informatie over accommodatie

en: Type d'hébergement
nl: Type accommodatie

en: Type d'habitation
nl: Type huisvesting

en: Classement
nl: Rangschikking

en: Date de classement
nl: Datum van classificatie

en: Numéro de classement
nl: Rangnummer

en: Classement labels
nl: Label classificatie

en: Chaînes et labels
nl: Kanalen en labels

en: Capacités
nl: Mogelijkheden

en: Nombre total d’hébergements
nl: Totaal aantal accommodaties

en: %s hébergement
nl: %s accommodatie

en: Nombre de chambres
nl: Aantal kamers

en: %s chambre
nl: %s kamer

en: Nombre d'appartements
nl: Aantal appartementen

en: %s appartement
nl: %s plat

en: Nombre de dortoirs
nl: Aantal slaapzalen

en: %s dortoir
nl: %s Slaapzaal

en: Nombre d'habitations individuelles
nl: Aantal individuele woningen

en: Capacité totale des unités d'hébergements classés
nl: Totale capaciteit van geclassificeerde accommodatie-eenheden

en: Capacité totale des unités d'hébergements
nl: Totale capaciteit van de accommodatie-eenheden

en: Capacite totale Direction Départementale de la Cohésion Sociale
nl: Totale capaciteit Departementaal Directoraat Sociale Cohesie

en: Capacité totale Éducation Nationale
nl: Totale capaciteit Nationaal onderwijs

en: Capacité totale commission sécurité (hors personnel du centre)
nl: Totale capaciteit van de veiligheidscommissie (exclusief het personeel van het centrum)

en: Nombre chambres, appart, villas 1 pers
nl: Aantal kamers, appartementen, villa's 1 pers

en: Nombre chambres, appart, villas 2 pers
nl: Aantal kamers, appartementen, villa's 2 pers

en: Nombre chambres, appart, villas 3 pers
nl: Aantal kamers, appartementen, villa's 3 pers

en: Nombre chambres, appart, villas 4 pers
nl: Aantal kamers, appartementen, villa's 4 pers

en: Nombre chambres, appart, villas 5 pers
nl: Aantal kamers, appartementen, villa's 5 pers

en: Nombre chambres, appart, villas 6 pers
nl: Aantal kamers, appartementen, villa's 6 pers

en: Nombre chambres, appart, villas plus de 6 pers
nl: Aantal kamers, appartementen, villa's meer dan 6 pers

en: Nombre dortoirs 4/9 personnes
nl: Aantal slaapzalen 4/9 personen

en: Nombre dortoirs +10 personnes
nl: Aantal slaapzalen +10 personen

en: Nombre d'hébergements pour personnes à mobilité réduit
nl: Aantal accommodaties voor personen met beperkte mobiliteit

en: Date de dernière visite
nl: Datum laatste bezoek

en: Type de label et référentiel
nl: Type etiket en norm

en: N° d’agrément ou de référencement
nl: Goedkeuringsnummer of referentienummer

en: Date d’agrément ou de référencement
nl: Datum van goedkeuring of verwijzing

en: Classements et thématiques labels
nl: Ranglijsten en thema-etiketten

en: Capacité maximum possible
nl: Maximaal mogelijke capaciteit

en: %s cabine
nl: %s hut

en: Nombre de chambres en mezzanine
nl: Aantal tussenverdiepingen

en: %s chambre en mezzanine
nl: %s mezzanine kamer

en: Nombre de lits doubles
nl: Aantal tweepersoonsbedden

en: %s lit
nl: %s leest

en: Nombre de lits simples
nl: Aantal eenpersoonsbedden

en: Surface
nl: Oppervlakte

en: Nombre de salles de bain
nl: Aantal badkamers

en: %s salle de bain
nl: %s badkamer

en: Nombre de wc
nl: Aantal toiletten

en: Nombre de pièces
nl: Aantal stuks

en: %s pièce
nl: %s stuk

en: Nombre d'étages dans le bâtiment
nl: Aantal verdiepingen in het gebouw

en: %s étage
nl: %s vloer

en: Numéro d'étage du logement
nl: Verdiepingsnummer van de woning

en: %s er étage
nl: %s eerste verdieping

en: Informations classification
nl: Classificatie-informatie

en: Type d'hôtellerie de plein air
nl: Type buitenverblijf

en: Chaînes
nl: Kanalen

en: Labels
nl: Etiketten

en: Superficie
nl: Gebied

en: Caravaneigne
nl: Caravanner

en: oui
nl: ja

en: Nombre d'emplacements classés
nl: Aantal geclassificeerde plaatsen

en: %s emplacement
nl: %s locatie

en: Nombre réel total d'emplacements
nl: Totaal aantal standplaatsen

en: Nombre réel d'emplacements nus
nl: Werkelijk aantal kale standplaatsen

en: Nombre d'emplacements de passage nus (tourisme)
nl: Aantal kale standplaatsen (toerisme)

en: Nombre d'emplacements résidentiels nus (loisirs)
nl: Aantal vrije standplaatsen (recreatie)

en: Nombre réel d'emplacements avec locatifs
nl: Werkelijk aantal standplaatsen met accommodatie

en: Nombre d'emplacements de passage locatifs (tourisme)
nl: Aantal verhuurde plaatsen (toerisme)

en: Nombre d'emplacements résidentiels (loisirs)
nl: Aantal residentiële (recreatie) plaatsen

en: Nombre d'emplacements caravaneiges
nl: Aantal woonwagenstandplaatsen

en: Nombre de mobilhomes en location
nl: Aantal stacaravans te huur

en: %s location
nl: %s locatie

en: Nombre de bungalows/HLL en location
nl: Aantal te huur staande bungalows/HLL

en: Nombre de tentes en location
nl: Aantal tenten te huur

en: Nombre de caravanes en location
nl: Aantal huurcaravans

en: Nombre d'hébergements insolites
nl: Aantal ongebruikelijke accommodaties

en: Capacité totale en hébergements insolites
nl: Totale capaciteit in ongebruikelijke accommodatie

en: Nombre d'hébergements pour personnes à mobilité réduite
nl: Aantal accommodaties voor personen met beperkte mobiliteit

en: Nombre d'emplacements camping cars
nl: Aantal camperplaatsen

en: Nombre d'emplacements caravanes
nl: Aantal woonwagenstandplaatsen

en: Nombre d'emplacements tentes
nl: Aantal tentplaatsen

en: Nombre d'emplacements de passage (tourisme)
nl: Aantal standplaatsen (toerisme)

en: Informations classement
nl: Informatie over de rangschikking

en: Nombre total de personnes
nl: Totaal aantal personen

en: Nombre total de chambres classées
nl: Totaal aantal ingedeelde kamers

en: Nombre total de personnes réel
nl: Totaal aantal echte mensen

en: Nombre de chambres simples
nl: Aantal eenpersoonskamers

en: Nombre de chambres doubles
nl: Aantal tweepersoonskamers

en: Nombre de chambres twin
nl: Aantal tweepersoonskamers

en: Nombre de chambres triples
nl: Aantal driepersoonskamers

en: Nombre de chambres quadruples
nl: Aantal vierpersoonskamers

en: Nombre de chambres familiales
nl: Aantal gezinskamers

en: Nombre de chambres communicantes
nl: Aantal aangrenzende kamers

en: %s suite
nl: %s vervolg

en: Nombre de chambres mobilité réduite
nl: Aantal kamers met beperkte mobiliteit

en: Capacite totale Education Nationale
nl: Totale capaciteit Nationaal Onderwijs

en: Type de patrimoine culturel
nl: Type cultureel erfgoed

en: Catégories
nl: Categorieën

en: Classements
nl: Ranglijsten

en: Catégories de restauration
nl: Restauratie categorieën

en: Nombre de salles
nl: Aantal kamers

en: %s salle
nl: %s kamer

en: Nombre de salles climatisées
nl: Aantal kamers met airconditioning

en: Nombre de couverts
nl: Aantal covers

en: %s couvert
nl: %s bedekt

en: Nombre de couverts en terrasse
nl: Aantal zitplaatsen op het terras

en: Description des salles
nl: Beschrijving van de kamers

en: Lieu de pratique
nl: Plaats van praktijk

en: Nombre de jours
nl: Aantal dagen

en: %s nuit
nl: %s nacht

en: Activités sportives
nl: Sportactiviteiten

en: Activités culturelles
nl: Culturele activiteiten

en: Catégories d'activité
nl: Activiteitencategorieën

en: Types d'hébergement
nl: Soorten accommodatie

en: Formule d'hébergement
nl: Type accommodatie

en: Transports
nl: Vervoer

en: Téléphone
nl: Telefoon

en: Email
nl: E-mail

en: Site web
nl: Website

en: Chaine Youtube
nl: Youtube kanaal

en: Chaine Dailymotion
nl: Dailymotion kanaal

en: Chaine Vimeo
nl: Vimeo kanaal

en: Galerie Flickr
nl: Flickr galerij

en: Tableau Pinterest
nl: Pinterest bord

en: Multimédias et documents
nl: Multimedia en documenten

en: Plans et tracés
nl: Plannen en schema's

en: Télécharger le tracé
nl: De route downloaden

en: Documents
nl: Documenten

en: Télécharger le document
nl: Download het document

en: Vidéos
nl: Videos

en: Voir la vidéo
nl: Bekijk de video

en: Logos
nl: Logo's

en: Voir le logo
nl: Zie het logo

en: Accéder à la webcam
nl: Toegang tot de webcam

en: Webcams 360
nl: 360° webcams

en: Accéder à la webcam 360
nl: Toegang tot de 360° webcam

en: Visites virtuelles
nl: Virtuele rondleidingen

en: Accéder à la visite virtuelle
nl: Toegang tot de virtuele rondleiding

en: Brochures en ligne
nl: Online brochures

en: Brochure en ligne
nl: Online brochure

en: Bons plans
nl: Goede plannen

en: Accéder au bon plan
nl: Toegang tot het goede plan

en: Applications Iphone
nl: Iphone-toepassingen

en: Accéder à l'application
nl: Toegang tot de toepassing

en: Applications Ipad
nl: Ipad toepassingen

en: Applications Android
nl: Android-toepassingen

en: Applications Android tablette
nl: Android tablet toepassingen

en: Équipements
nl: Voorzieningen

en: Services
nl: Diensten

en: Conforts
nl: Comforts

en: Tourisme d'affaire, location de salles
nl: Zakelijk toerisme, zaalverhuur

en: Salles équipées pour
nl: Kamers uitgerust voor

en: Hébergement
nl: Hosting

en: Salles de réunion
nl: Vergaderzalen

en: Type de commerce et service
nl: Type bedrijf en dienst

en: Types détaillés
nl: Gedetailleerde typen

en: Informations AOC / AOP / IGP
nl: AOC / BOB / BGA informatie

en: Nombre de téléfériques
nl: Aantal kabelbanen

en: Nombre d'autres remontées
nl: Aantal andere liften

en: Nombre remontées accessibles piétons
nl: Aantal liften met toegang voor voetgangers

en: Validité tarif sénior
nl: Geldigheid van het seniorentarief

en: Catégorie de manifestation
nl: Categorie van evenement

en: Evénements génériques et championnats
nl: Generieke evenementen en kampioenschappen

en: Portée de l'évènement
nl: Reikwijdte van het evenement

en: Nombre de visiteurs / spectateurs attendus
nl: Verwacht aantal bezoekers / toeschouwers

en: Capacité d'hébergements
nl: Accommodatiecapaciteit

en: Nombre total d'unités d’hébergements
nl: Totaal aantal wooneenheden

en: Autres informations de capacités
nl: Andere capaciteitsgegevens

en: Nombre chambres, appart, villas + de 6 pers
nl: Aantal kamers, appartementen, villa's + 6 pers

en: Description des chambres
nl: Beschrijving van de kamers

en: Type d'hébergement locatif
nl: Type huuraccommodatie

en: Classement "Atout France"
nl: Atout Frankrijk" ranking

en: Label et referentiel
nl: Etiket en standaard

en: Date d'agrément ou de référencement
nl: Datum van goedkeuring of verwijzing

en: Informations sur le logement
nl: Informatie over huisvesting

en: Nombre de cabines
nl: Aantal hutten

en: N° de classement
nl: Classificatienummer

en: Classements et labels
nl: Ranglijsten en labels

en: Capacités emplacements nus
nl: Kale plaatscapaciteiten

en: Capacités emplacements avec locatifs
nl: Capaciteit van de standplaatsen met accommodatie

en: Détails emplacements
nl: Plaats details

en: Autres capacités
nl: Andere capaciteiten

en: N° classement
nl: Rangnummer

en: Autres classifications
nl: Andere classificaties

en: Capacités classées (Atout France)
nl: Geclassificeerde capaciteiten (Atout France)

en: Détails capacités
nl: Gegevens over de capaciteit

en: Nombre de suites
nl: Aantal suites

en: Classement patrimoine naturel
nl: Classificatie van het natuurlijk erfgoed

en: Catégorie patrimoine naturel
nl: Categorie natuurlijk erfgoed

en: Type de restauration
nl: Type restauratie

en: Capacité
nl: Capaciteit

en: Nombre de salle :
nl: Aantal kamers

en: Nombre de salle climatisées :
nl: Aantal kamers met airconditioning

en: Nombre de couverts :
nl: Aantal covers

en: Nombre de couverts en terrasse :
nl: Aantal zitplaatsen op het terras

en: Description salles
nl: Kamerbeschrijving

en: Activités et prestations
nl: Activiteiten en diensten

en: Prestations annexes
nl: Ondersteunende diensten

en: Nombre de nuits
nl: Aantal nachten

en: Plan et tracé
nl: Plattegrond en indeling

en: Vidéo
nl: Video

en: Voir la video
nl: Bekijk de video

en: Webcam 360
nl: 360° Webcam

en: Visite virtuelle
nl: Virtueel bezoek

en: Accéder à la brochure en ligne
nl: Online toegang tot de brochure

en: Bon plan
nl: Voordelen

en: Accéder à la chaine
nl: Ga naar het kanaal

en: Gallerie Flickr
nl: Flickr galerij

en: Accéder à la gallerie
nl: Ga naar de galerij

en: Compte Instagram
nl: Instagram account

en: Voir le compte
nl: Zie de rekening

en: Voir le tableau
nl: Zie tabel

en: Application Iphone
nl: Iphone applicatie

en: Application Ipad
nl: Ipad toepassing

en: Application Android
nl: Android-toepassing

en: Application tablette Android
nl: Android tablet toepassing

en: Langues d'accueil
nl: Talen van de gastheer

en: Âge maximum
nl: Maximale leeftijd

en: Âge minimum
nl: Minimumleeftijd

en: Complément accueil
nl: Extra welkom

en: Description handicap auditif
nl: Beschrijving gehoorverlies

en: Description handicap mental
nl: Beschrijving verstandelijke handicap

en: Description handicap moteur
nl: Beschrijving motorische handicap

en: Description handicap visuel
nl: Beschrijving visuele handicap

en: Labels Tourisme et Handicap
nl: Toerisme en gehandicaptenlabels

en: Nombre de personne en fauteuil roulant accueillies simultanément
nl: Aantal gelijktijdig gehuisveste rolstoelgebruikers

en: Indication de tarif
nl: Tariefaanduiding
